KIA

Meriva Opel

  • Година на производство: 2005
  • Зафатнина на мотор: 1686 cm3
  • Моќност: 74 kw / 101 ks
  • Изминати километри: ~157000 km
  • Сервисна историја:

Kлима уред , радио+CD+MP3, воздушни перници , ABS, централно далечинско отклучување и заклучувањек , електрика на прозори , борд компјутер, алуминиумски фелни со летни гуми, регистрација до 02.2022

3,200 €
197,760 МКД