KIA

Kia Ceed SW

  • Година на производство: 2007
  • Зафатнина на мотор: 1600 cm3
  • Моќност: 66 kw / 90 ks
  • Изминати километри: ~142000 km
  • Сервисна историја:

KIA CEED SW crdi ,2007 година 1,600 кубика, 142.000 км, клима уред, ABS, електрика на стакла, борд компјутер, радио со цд, летни и зимски гуми. Прв сопственик, редовно одржувано во КИА сервисот. Тел за контакт 070 243 898 (од 9,00 до 19,00 часот)

4,900 €
302,820 МКД